.
top of page

Kullanım Koşulları & Üyelik Sözleşmesi

İnternet Sitesi Kullanım Koşulları

Bu beyan www.vivaldicikolata.com’un gizlilik politikasını içerir. www.vivaldicikolata.com adresi sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları kabul etmiş sayılmaktasınız.

www.vivaldicikolata.com sitesi içerisindeki her türlü hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri (Sitedeki materyallere ait ad, açıklayıcı bilgi, görsel, fiyat vb.) önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme hakkını saklı tutar. İlgili değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır.

www.vivaldicikolata.com’un www.vivaldicikolata.com adresi sitesine üye olan kullanıcıya verdiği şifrenin, kullanıcı veya kullanıcı kaynaklı herhangi bir sebepten dolayı 3'üncü kişilerle paylaşılmasından kaynaklanacak kullanıcının daha önce ilan ettiği bilgilere ait değişiklik, silinme gibi işlemlerden www.vivaldicikolata.com sorumlu değildir.

www.vivaldicikolata.com adresi sitesindeki genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi resim www.vivaldicikolata.com markası ve diğer markalar, logo, ikon, yazılım, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahi tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi ve lisans sahibidir, yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir materyal önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz yada dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki cezai sorumluluğu gerektirir. www.vivaldicikolata.com’un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

www.vivaldicikolata.com dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır. Kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye eder.

Üyelik Sözleşmesi

18 yaşından küçük kişiler www.vivaldicikolata.com internet sitesine üye olamaz ve alışveriş yapamazlar.

Tüketici, bu sözleşmeyi elektronik ortamda teyit etmekle, 18 yaşından büyük olduğunu teyid etmiş olur. İsim, soyad, GSM numarası, adres, cinsiyet, doğum tarihi, e-mail bilgilerini paylaşmak zorunludur.

Bu bilgilerin yanı sıra kendi şifresini oluşturduktan sonra www.godiva.com.tr'ye üye olacaktır ve Vivaldi'nin kendileriyle izin almaksızın fırsatlar, yenilikler ve kendilerine özel yapılacak kampanyalardan e-posta/cep telefonu/SMS (mesaj) yoluyla iletişime geçebileceği kabul etmiş olur.

Müşteriler aynı e-posta adresi ile sisteme sadece bir kere dâhil olabilirler; aynı adresi kullanarak farklı kayıt açamazlar. Müşteriler programa katılım sırasında doğru bilgi vermekle yükümlüdürler. Başvuru sırasında verilen bilgilerin yanlış olması durumunda başvurular geçerliliğini yitirir.

Üyeler, www.vivaldicikolata.com  web sitesinde bulunan iletişim formu ya da Vivaldi Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirler.

bottom of page